Antalya Reklam Ajans

2010 yılında 5 farklı kişiliğin Akdeniz üniversitesi Güzel sanatlar fakültesini kazanmasıyla başlamış bir yolculuktur. Bu yolculuk temelinde arkadaşlık, sevgi, saygı ve kardeşliği barındıran beş kişi-lik bir ekip olmuştur. Yeteneklerini almış oldukları eğitimle daha ileri bir seviyeye çıkaran beş kişi-lik, fotoğraf, grafik, web tasarım, 3d modelleme ve animasyon, tanıtım film, sosyal medya gibi alanlarda birçok iş yapmıştır.

2014 yılında üniversiteden başarıyla mezun olduktan sonra beş kişilik Antalya’da reklam hizmetlerine özellikle sosyal medya yönetimi ve web tasarım+seo alanlarında devam ederler.

Bizden bir fikir alırsanız mutlaka bir yenisini daha istersiniz.

Manifestomuz

Antalya reklam ailesi olarak Ne iyinin estetiği ne de güzelin bir öneminin kalmadığı şu dünyada yozlaşmaya yüz tutmuş tasarım anlayışına inat, içinde bir fikir olan, özenerek hazırlanmış, estetik ve sanatsal değerleri yüksek marka fikirler ve değerler üretiriz.

Antalya-Reklam. Antalya-Reklam-Ajans. #AntalyaReklam

Güçlü, Yenilikçi, Etkileyici

Antalya reklam olarak Marka fikirler üretir geçtiğimiz heryerde derin bir iz bırakırız. Değer verir Değer katarız çünkü Gençiz, Eğitimliyiz, Dijitaliz, Sosyaliz, Medyatikiz, Cesaretliyiz, Alaylıyız ve önemlisi Tecrübeliyiz.

Antalya-Reklam. Antalya-Reklam-Ajans. #AntalyaReklam

Bizi Tercih Edenlerin Hissettikleri;

Zamanında Teslim 100%
Mutluluk 100%
Müşteri Memnuniyeti 100%